ייעוץ משכנתאות
יעוץ משכנתאות הוא לא מותרות!

בשנים האחרונות אנו ערים לעליה חדה במחירי הדיור בישראל ועבור משפחות וזוגות רבים החלום לרכישת דירה לא תמיד נראה באופק. והם בהחלט צריכים ייעוץ משכנתאות.
כנגזרת של עליות המחירים ומתוך מקום לשמור על יציבות הבנקים וכלכלת ישראל גם הבנקים וגם בנק ישראל הקשיחו את התנאים והדרישות עבור לקיחת משכנתא בישראל – בין אם זה  אחוז ההון העצמי הנדרש לטובת לקיחת המשכנתא, יכולת ההחזר החודשי מתוך ההכנסה הפנויה וכמובן מצבו הפיננסי של הלווה.
חברתנו מתמחה במתן ייעוץ ותכנון משכנתאות אשר מתאימות לצורכיכם ומשפחתכם גם שנים קדימה תוך מקסום תנאי ההלוואה בצורה האופטימלית עבורכם.

אישור עקרוני למשכנתא עם ייעוץ משכנתאות או בלי?

אישור עקרוני למשכנתא הוא אחד השלבים המקדימים והחשובים ביותר בתהליך.
אישור זה מתאפשר לאחר בחינת סכום המשכנתא המבוקש אותו תרצו לקחת בחישוב של אחוזי המימון עבור אותו הנכס ושוויו וכמובן בהתאם למצבו הפיננסי של לוקח המשכנתא ורמת המינוף או הסיכון אשר נמצא בה תוך שהבנק לוקח בחשבון את ריביות בנק ישראל.
למעשה לא פעם אנו נתקלים בלקוחות אשר ניגשים לבדם לקבל את האישור העקרוני המיוחל ונענים בסירוב או בקשיים מסוימים מצד הבנק לכן ההמלצה היא להיעזר בבעל מקצוע אשר מכיר את דרישות הבנק, את הסעיפים המרובים אשר קיימים ואת המסמכים הרלוונטיים אשר יודע לפרוס עבורכם את ההכנה הפיננסית שכדאי להיערך לה טרם אתם מגיעים להגיע בקשה לאישור עקרוני למשכנתא.

ייעוץ משכנתאות לדירה ראשונה

בוא נודה על האמת, עבור מרבית האנשים כל נושא המשכנתא וריביות המשכנתא נשמע כמו סינית, ולמרות זאת משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שתקחו בימי חייכם.
לרוב כאשר תפנו אל הבנק בבקשת משכנתא תקבלו הצעה אשר מחולקת למספר תמהילים או מסלולי משכנתא שונים אשר ניתנים בתנאים שונים, ריביות שונות ותנאי פריסה שונים זה מזה.
במרבית המקרים הבנק יציע בראש ובראשונה את התמהיל הקבוע והמומלץ עבורו אשר לעיתים הוא לא התמהיל האופטימלי ללווה אלא משרת בעיקר את רווחיות הבנק.
אחת הסיבות העיקריות מדוע חשוב לבצע את התהליך עם ייעוץ משכנתאות זאת מאחר והוא יודע לבחור עבורך מסלול אשר יתאים ליכולת ההחזר המשפחתית לאורך תקופת כל המשכנתא, לפרוס את המשכנתא למסלולים עם סיכויי סיכון מינימלים ביותר ועם ריביות נמוכות ומומלצות, לבצע מיקוח מול המערכת הבנקאית על התנאים שלכם וכך לחסוך עבורכם הרבה כסך גם בטווח הארוך וגם הקצר.
בנוסף, יועץ משכנתא מקצועי ידאג לכל נושא הבירוקרטי מול הבנקים וידע למפות את מצבכם הכלכלי, את תזרים המזומנים שלכם, את מצבכם בעבודה ואת סכומי הכסף אשר עתידים להיות מופרשים אליכם במהלך השנים ולייצר מסלול תנודותי אשר מאפשר לכם נקודות יציאה וסילוק של חלק מהמשכנתא ולמעשה לצמצם את ההחזר הכולל.
גם מצבכם המשפחתי משפיע על תמהיל המשכנתא כאשר אנו יודעים שבשנים הראשונות לגידול ילדים חלק גדול מן ההכנסה הולך לטובת תשלום עבור מסגרות הילדים והוצאתיכם הנלוות, לכן לרוב גם פרמטר זה ילקח בחשבון בבניית תמהיל המשכנתא שלכם בשנותיכם הראשונות כהורים וזאת על מנת להשאיר לכם כסף פנוי לכלכלת המשפחה.

ייעוץ משכנתא למשפרי דיור

במידה ורכשתם דירה ואתם משלמים עבורה משכנתא והחלטתם שאתם רוצים להשתדרג לנכס אחר כאשר אתם עדיין משלמים על המשכנתא הנוכחית קיימות עבורכם אפשרויות
בין אם מדובר על גרירת משכנתא או הלוואת גישור ועוד.
למעשה, משכנתא הנלקחת עבור משפר דיור צריכה להיבחן בכדאיות שלה זאת מאחר ובחלק מן המקרים הריבית במקרים אלו לא תמיד משתלמת ומייצרת סיכון גבוה יחסית לכן כדאי לבצע את התהליך עם יועץ משכנתא מומלץ אשר מתמחה בנושא.

חלק מן השירותים אותם אנו מציעים במשרדנו:

מחזור משכנתא
משכנתא לרכישת קרקע ובניה עצמית
משכנתא לכל מטרה (באמצעות מינוף נכס קיים)
משכנתא לצורך השקעה
מסורבי משכנתא
משכנתא לעצמאיים
משכנתא הפוכה
משכנתא במקרי גירושין, ירושות ועוד
משכנתא לבעלי מוגבלויות
ועוד.

ייעוץ משכנתאות

האם אתה זכאי להוזלה בביטוח הבריאות?

מלאו את הפרטים והתחילו את הבדיקה

היי אני גיל
ונבדוק יחד הוזלת ביטוח הבריאות ושיפור התנאים. שנצא לדרך?
נעים להכיר
זכאות להוזלת ביטחח הבריאות תלויה בגיל המבוטח מה גילך?
האם יש לך ביטוח פרטי?
סמן אלו ביטוחים יש לך כיום:
מה סך התשלום החודשי לביטוחים?
האם אתה משלם על הביטוחים באופן פרטי או שמקום העבודה משלם?
מה הסטטוס שלך?
מעולה,
לפי בדיקה שלנו ניתן להוזיל ולשפר את התנאים

ניהול סיכונים

ניהול סיכונים בתחום הביטוח לעיתים נשמע כמו דבר מסובך וגדול אך למעשה תפקידו מאוד פשוט – לאפשר לכם להיות מוכנים לכל מקרה ביטוחי רפואי שלא יבוא על מנת שנוכל לחיות בכבוד מבלי לפגוע באיכות חיינו ומשפחתנו ולייצר נטל כלכלי עבורם.

חסכונות פנסיונים

לאורך כל ימי חיינו אנו עובדים ומייצרים לנו חסכונות פנסיונים ממקורות שונים זאת על מה שנגיע לגיל פרישה נוכל לשמור על רמת חיים נאותה.

תכנון פיננסי

התכנון הפיננסי מאפשר לנו לנהל את הכסף בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים האישיים שלכם ובהתאם למטרותיכם ולקבל החלטות כלכליות נכונות לגביו ולגבש תוכנית פעולה לניהול אותם נכסים וכספים 

מימוש זכויות רפואיות

לא מעט אנשים רוכשים במהלך חייהם מגוון ביטוחים רפואיים באופן פרטי או במסגרת עבודתם וכל זאת בכדי לדאוג לעתידם או לעתיד משפחתם במידת הצורך.

תכנון פרישה

חברתנו מתמחה במתן ייעוץ ותכנון פרישה אשר מתאימות לצורכיכם ומשפחתכם גם שנים קדימה תוך מתן דגש על פרישתכם ורווחתכם.

אולי יעניין אתכם גם
ביטוח מחלה קשה

ביטוח מחלה קשה

זמן קריאה: 2 דקות בעולם לא בטוח, היערכות למשברים בריאותיים בלתי צפויים היא יותר מסתם זהירות – היא חיונית. אף על פי שאף אחד לא אוהב להתעכב על האפשרות

קרא עוד »