ניהול סיכונים
ניהול סיכונים - רוסבי גיל

ניהול סיכונים בתחום הביטוח לעיתים נשמע כמו דבר מסובך וגדול אך למעשה תפקידו מאוד פשוט – לאפשר לכם להיות מוכנים לכל מקרה ביטוחי רפואי שלא יבוא על מנת שנוכל לחיות בכבוד מבלי לפגוע באיכות חיינו ומשפחתנו ולייצר נטל כלכלי עבורם.
לעיתים אנחנו יכולים לעשות הכל כראוי אבל לצערנו החיים אינם צפויים ואנו חייבים להיות ערוכים לכך.
לכן אנו בחברתנו מבצעים ניהול סיכונים מקצועי תוך תכנון פיננסי אשר מתאים את הכיסוי הביטוחי לצרכי המשפחה הקיימים או העתידיים תוך שכלול של כל הפרמטרים השונים וביצוע מדי תקופה מעקב אחר שינויים ועדכונים לכיסוי הביטוחי בהתאם לשינויים המשפחתיים, הכלכליים, והמקצועיים של הלקוח ומשפחתו.

כיצד ניהול סיכונים בחברתנו מתבצע?

תחילה, אנו יושבים לפגישה עם הלקוח ומבינים וממפים את אורח חיו וחיי משפחתו, בוחנים את כל הכיסויים הביטוחים הקיימים ומוודאים אשר לא קיימות כפילויות וכי סכומי הכיסוי מתאימים ללקוח אנו מבצעים תמהיל הגנות ביטוחי מדוייק אשר תפור בדיוק לצורכי הלקוח ומשפחתו.

איזה פרמטרים אנו בודקים:

– מהם רמת הסיכונים בחייו של הלקוח ושל בני משפחתו ומהו מצבו הרפואי של כל אחד מבני המשפחה טרם בחירת מוצרי הביטוח השונים.
– פרטים אישיים מלאים כגון גיל ומין הלקוחות.
– תחומי עיסוק של בני הזוג.
– מצבו המשפחתי והתעסוקתי של הלקוח: גרוש, נשוי ,רווק, עצמאי, שכיר וכו'.
– מהו גובה השכר וההכנסה מהמקורות השונים ומהם מדרגות מס הכנסה וביטוח הלאומי.
– האם קיימים ילדים קטנים או הורים וילדים בגירים הנתמכים כלכלית
– מהם הכיסויים הביטוחים הקיימים בקרנות הפנסיה וביטוח המנהלים, בקופות החולים ובשירותי השב"ן ושירותי הבריאות המשלימים של הקופות.
– מהם תחביבים של בני המשפחה
– מצב גנטי משפחתי
– האם מישהו מבני המשפחה רוכב על אופנוע או אופניים או כלי דו גלגלי אחר.
– מהו ההון הנזיל במקרה של אירוע רפואי יקר שלא יממומן על ידי קופת החולים.
– מהם הנכסים הנותרים לשאירים במקרה מוות.

לאחר בחינת אותם פרמטרים אנו מגישים דוח המלצות מוקפד לאחר בדיקה סטטיסטית של של רמת הסיכון לפגיעה כלכלית עקב מחלה, תאונה, מצב סיעודי אי כושר עובדה או חלילה מוות ולפיה יקבעו הגנות הביטוח וסכומי הכיסויים כנגזרת ישירה לרמת המחיה 

בהתאם לתקציב יבחרו הגנות כלכליות בעלות תוחלת הנזק הגדול ביותר קודם, ורק לאחר מכן במידה וישאר תקציב נוסף ירכש רובד שני של הגנות המגנות על נזק כלכלי נמוך יותר "NICE TO HAVE"

בחירת מוצרי הביטוח נבחרת מתוך רשימה של כל חברות ביטוח איתם אנו עובדים, המוצרים נרכשים ללא אינטרס כלכלי אישי, אנו מתחייבים וחותמים לכל לקוח משלם שבחירת תמהיל הגנות והמלצתי תשעה ללא אינטרס כלכלי.
אין הרבה סוכנים שמומחים גם בתחום הפנסיוני, פיננסי, גם בביטוחי הפרט וגם משמשים כיועצי משכנתאות ועוסקים במימוש זכויות רפואיות

ועל כן הידע שלנו מאפשר לנו לקחת אדם שמתנהל בצורה לא נכונה כלכלית, אשר משלם הרבה הלוואות בריביות גבוהות. למחזר לו את המשכנתא או הלוואות אחרות לשפר ריביות, לאחד את כל ההלוואות להלוואת אחת בהחזר חודשי נמוך ובחיסכון של מאות אלפים במצטבר.
ובכסף הפנוי להתחיל לחסוך ולמנף את הכסף הנזיל ליצירת חיסכון מניב ועוד להשאיר תקציב ראוי ליצירת הגנות כלכלכיות מדוייקות שנרכשות מתוך הבנה עמוקה של עולם התביעות – שבקרות מקרה נוכל לתבוע אותם במהירות וביעלות ולקבל סכומי כסף משמעותים.

ניהול סיכונים

האם אתה זכאי להוזלה בביטוח הבריאות?

מלאו את הפרטים והתחילו את הבדיקה

היי אני גיל
ונבדוק יחד הוזלת ביטוח הבריאות ושיפור התנאים. שנצא לדרך?
נעים להכיר
זכאות להוזלת ביטחח הבריאות תלויה בגיל המבוטח מה גילך?
האם יש לך ביטוח פרטי?
סמן אלו ביטוחים יש לך כיום:
מה סך התשלום החודשי לביטוחים?
האם אתה משלם על הביטוחים באופן פרטי או שמקום העבודה משלם?
מה הסטטוס שלך?
מעולה,
לפי בדיקה שלנו ניתן להוזיל ולשפר את התנאים

חסכונות פנסיונים

לאורך כל ימי חיינו אנו עובדים ומייצרים לנו חסכונות פנסיונים ממקורות שונים זאת על מה שנגיע לגיל פרישה נוכל לשמור על רמת חיים נאותה.

תכנון פיננסי

התכנון הפיננסי מאפשר לנו לנהל את הכסף בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים האישיים שלכם ובהתאם למטרותיכם ולקבל החלטות כלכליות נכונות לגביו ולגבש תוכנית פעולה לניהול אותם נכסים וכספים 

מימוש זכויות רפואיות

לא מעט אנשים רוכשים במהלך חייהם מגוון ביטוחים רפואיים באופן פרטי או במסגרת עבודתם וכל זאת בכדי לדאוג לעתידם או לעתיד משפחתם במידת הצורך.

תכנון פרישה

חברתנו מתמחה במתן ייעוץ ותכנון פרישה אשר מתאימות לצורכיכם ומשפחתכם גם שנים קדימה תוך מתן דגש על פרישתכם ורווחתכם.

יעוץ משכנתאות

חברתנו מתמחה במתן ייעוץ ותכנון משכנתאות אשר מתאימות לצורכיכם ומשפחתכם גם שנים קדימה תוך מקסום תנאי ההלוואה בצורה האופטימלית עבורכם.
אולי יעניין אתכם גם
ביטוח מחלה קשה

ביטוח מחלה קשה

זמן קריאה: 2 דקות בעולם לא בטוח, היערכות למשברים בריאותיים בלתי צפויים היא יותר מסתם זהירות – היא חיונית. אף על פי שאף אחד לא אוהב להתעכב על האפשרות

קרא עוד »
איבוד יכולת לעבוד

איבוד יכולת לעבוד

זמן קריאה: 2 דקות דמיינו לעצמכם להתעורר יום אחד ולגלות שהדבר שלקחתם כמובן מאליו, חיי העבודה הפכו פתאום לאתגר מונומנטלי. איבוד יכולת לעבוד – זו מציאות קשה של אלפי

קרא עוד »
לחסוך כסף

לחסוך כסף בדרך חכמה

זמן קריאה: 2 דקות בישראל, מציאת דרכים חכמות לחסוך כסף ולקבל תשואה טובה היא מטרה נפוצה עבור רבים. שיטה יעילה אחת היא השקעה בקופת גמל המיועדת לחיסכון. קרנות אלו

קרא עוד »