תכנון פיננסי
תכנון פיננסי בעולם של היום

בשנים האחרונות אנחנו רואים מגמה ברורה של עליה בעולם ההשקעות כאשר מרבית האזרחים צוברים הון וחסכונותיהם מושקעים באפיקי השקעה כאלו ואחרים: פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל, פק"מ בבנקים ועוד.
התכנון הפיננסי מאפשר לנו לנהל את הכסף בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים האישיים שלכם ובהתאם למטרותיכם ולקבל החלטות כלכליות נכונות לגביו ולגבש תוכנית פעולה לניהול אותם נכסים וכספים אשר יסיעו לכם בעתידכם כגון: בניית תזרים מזומנים, בניית אסטרטגית השקעות, ניהול נכסים והגנה עליהם ותכנון עתיד כלכלי נכון.
לכל אדם חשוב שיהיה ליווי פיננסי מקצועי בין אם הוא שכיר, עצמאי, רווק, נשוי, עם או בלי ילדים.
תכנון פיננסי מקצועי מייצר קבלת החלטות טובה יותר ותוצאות כלכליות נכונות, מדוייקות וטובות יותר.
במידה יש לכם הון פנוי משמעותי וברצונכם להבטיח את התשתית הכלכלית המשפחתית שלכם אנו מזמינים אתכם לפגישה שנתית עם נציג מומחה מטעמנו לבחינה מקיפה של מקורות הפיננסים אשר ברשותכם.

מה כולל ייעוץ ותכנון פיננסי בחברתנו?

ניהול תקציב המשפחה – אנו מבצעים עבורכם מיפוי כללי של הכנסותיכם מול הוצאותיכם ובונים תוכנית עבור יצירת תזרים מזומנים אשר תאפשר לכם לנהל את כלכלת המשפחה נכונה ולצמצם מצבים של גירעון /אובר דראפט ולאפשר לכם מצב של יצירת חסכונות ואפיקי השקעה אשר יבנו עבורכם שקט וביטחון כלכלי.

ניהול וניצול נכון של הטבות המס – גם עצמאיים וגם שכירים לעיתים לא מודעים באופן מלא לאפשרויות של הטבות מס המגיעות להם או תשלומי המס אליהם הם מחויבים בין אם מדובר בניהול הכספים היומיומי או בתכנון מיסוי כספים במהלך החיים או בגיל הפרישה.
ניהול ותכנון נכון של נושא המס יכול לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים במהלך החיים.

ניהול ותכנון לגיל פרישה (פנסיה) – אנו מייצרים לכם ניהול ותכנון מדוייק של הנכסים הפנסיונים ביניהם גם כספים אשר נצברו בקרנות השונים ונכסים שונים על מנת שתוכלו לפרוש בבוא העת עם סכום כסף מכובד אשר יאפשר לכם לשמור על איכות החיים בה אתם חפצים, אנו עושים זאת תוך בחינת כל הפרמטרים הפיננסיים שלכם, מצבכם המשפחתי, מצבכם התעסוקתי ועוד.
דוגמא לאחת מן ההטבות אשר אנו בוחנים – ניצול הטבת מיסוי הרלוונטית לגיל פרישה – כגון תיקון 190 לגילאי 60 ומעלה ועוד.

ניהול השקעות – בחינת פוליסת השקעות או קופות גמל וקרנות השתלמות אשר ברשותכם, ובחינת אפיקי השקעה חלופיים אשר יסייעו לכם לייצר אפיקי הכנסה סולידים ומניבים לאורך זמן תוך שמירה על מגבלת סיכון מינימלי של כספיכם.

יעוץ וניהול השקעות מטבעות קריפטוגרפים – כיום, אחד מאפיקי ההשקעה המניבים ביותר הינם המטבעות הקריפטוגרפים. חברתנו מסייעת ומתמחה בייעוץ וניהול הנוגע ברכישה, הנפקה, השקעה מכירה והמרה של אותם מטבעות קריפטו, תוך שמירה על נהלי המס והרגולציה הנדרשים בניהול תיקי קריפטו בישראל ובעולם.

תכנון פיננסי

האם אתה זכאי להוזלה בביטוח הבריאות?

מלאו את הפרטים והתחילו את הבדיקה

היי אני גיל
ונבדוק יחד הוזלת ביטוח הבריאות ושיפור התנאים. שנצא לדרך?
נעים להכיר
זכאות להוזלת ביטחח הבריאות תלויה בגיל המבוטח מה גילך?
האם יש לך ביטוח פרטי?
סמן אלו ביטוחים יש לך כיום:
מה סך התשלום החודשי לביטוחים?
האם אתה משלם על הביטוחים באופן פרטי או שמקום העבודה משלם?
מה הסטטוס שלך?
מעולה,
לפי בדיקה שלנו ניתן להוזיל ולשפר את התנאים

ניהול סיכונים

ניהול סיכונים בתחום הביטוח לעיתים נשמע כמו דבר מסובך וגדול אך למעשה תפקידו מאוד פשוט – לאפשר לכם להיות מוכנים לכל מקרה ביטוחי רפואי שלא יבוא על מנת שנוכל לחיות בכבוד מבלי לפגוע באיכות חיינו ומשפחתנו ולייצר נטל כלכלי עבורם.

חסכונות פנסיונים

לאורך כל ימי חיינו אנו עובדים ומייצרים לנו חסכונות פנסיונים ממקורות שונים זאת על מה שנגיע לגיל פרישה נוכל לשמור על רמת חיים נאותה.

מימוש זכויות רפואיות

לא מעט אנשים רוכשים במהלך חייהם מגוון ביטוחים רפואיים באופן פרטי או במסגרת עבודתם וכל זאת בכדי לדאוג לעתידם או לעתיד משפחתם במידת הצורך.

תכנון פרישה

חברתנו מתמחה במתן ייעוץ ותכנון פרישה אשר מתאימות לצורכיכם ומשפחתכם גם שנים קדימה תוך מתן דגש על פרישתכם ורווחתכם.

יעוץ משכנתאות

חברתנו מתמחה במתן ייעוץ ותכנון משכנתאות אשר מתאימות לצורכיכם ומשפחתכם גם שנים קדימה תוך מקסום תנאי ההלוואה בצורה האופטימלית עבורכם.
אולי יעניין אתכם גם
ביטוח מחלה קשה

ביטוח מחלה קשה

זמן קריאה: 2 דקות בעולם לא בטוח, היערכות למשברים בריאותיים בלתי צפויים היא יותר מסתם זהירות – היא חיונית. אף על פי שאף אחד לא אוהב להתעכב על האפשרות

קרא עוד »